Balpen Prodir QS03 Soft Touch
Met de Balpen Prodir QS03 Soft Touch van Prodir geef je jouw merk een krachtige en herkenbare identiteit die meteen opvalt bij iedereen die hem vastneemt. Het oppervlak boots het loopvlak van een band na en zorgt zo voor een stevige grip én een unieke look and feel die jouw boodschap tastbaar maakt. Dankzij de Soft Touch-afwerking wordt die ervaring nog intenser en zintuiglijker, waardoor jouw logo en reclame langer blijven hangen bij klanten en bezoekers. Zo zet je op events of als relatiegeschenk een blijvende indruk neer die perfect past bij professionele marketingacties.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Soft touch balpen voor een unieke merkbeleving
Met deze balpen geef je jouw bedrijf een opvallende uitstraling die blijft hangen. Het design bootst het loopvlak van een band na en zorgt zo voor een sterke, herkenbare identiteit. Dankzij de soft touch-afwerking voelt elk contact extra bijzonder aan en versterk je de boodschap via een directe zintuiglijke ervaring.
Ideaal als je op zoek bent naar een relatiegeschenk dat jouw klanten écht raakt tijdens events of promoties. Laat hem personaliseren met jouw logo en maak van elk schrijfmoment een subtiele reclame voor jouw merk.
Voordelen voor jouw marketing
- Creëert een memorabele first impression bij iedereen die hem gebruikt
- Versterkt jouw merkidentiteit door het unieke look-and-feel-design
- Soft touch nodigt uit tot langer vasthouden en vaker gebruiken
- Perfect om uit te delen als blijvend visitekaartje na events
- Past bij elke professionele uitstraling en spreekt marketingdoelgroepen aan
Meer weten?
Extra informatie
| Merk | Prodir |
|---|---|
| Indicatie Pantone kleur | Black C |
| Lengte | 140 mm |
| Minimale bestelhoeveelheid met logo | 500 |
| Duurzaam | Gemaakt in Europa, Gerecycleerd |
| Breedte | 10 mm |