Flara RSC USB-oplaadbare zaklamp

De Flara oplaadbare zaklamp met USB-aansluiting is een compacte en betrouwbare zaklamp voor dagelijks gebruik.De behuizing, gemaakt van 46% RCS-gecertificeerd gerecycled ABS, bevat een oplaadbare lithiumbatterij van 500 mAh die tot 6 uur gebruikstijd biedt en in 1 uur en 40 minuten volledig kan worden opgeladen via de meegeleverde zwarte USB-C naar USB-C RCS RTPE-kabel van 30 cm.De zaklamp is uitgerust met een enkele XPE-lichtbron met drie standen: 100%, 50% en knipperstand, en levert 80 lumen bij 1W.Een zwarte draaglus van polyester zorgt voor eenvoudig meenemen.De behuizing is gemaakt van RCS-gecertificeerd gerecycled ABS-plastic.RCS (Recycled Claim Standard) is een standaard om het gerecyclede gehalte van een product te verifiëren door de hele toeleveringsketen heen.Totaal gerecycled materiaal: 46% op basis van het totale productgewicht.Deze zaklamp is PVC-vrij en verpakt in een FSC®-gecertificeerde kraftdoos.Input: 5V/1A.

LightsourceQty: 1

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

€ 39,34

Modellen en personalisatie

1 Kies jouw varianten
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Extra informatie

Duurzaam Gerecycleerd
Naleving Rcs
Diameter 31 mm