Sportbidon met rand 500ml
Ontdek de Toppoint design sportbidon met rand van 500 ml, een hoogwaardig relatiegeschenk voor uw marketingacties en events. Deze BPA-vrije en 100% lekvrije sportfles, geproduceerd in Europa, biedt duurzaamheid en veiligheid voor uw merkpromotie. Het soft-squeeze materiaal zorgt voor eenvoudig gebruik en optimale hydratatie onderweg.
Met een diameter van 73 mm past deze bidon perfect in de hand en is ideaal voor personalisatie. Laat uw logo all-over bedrukken in full-colour voor een professionele uitstraling. Gebruik het als promotiemateriaal om uw klanten te verrassen en uw merk te versterken tijdens events of als bedankje.
Deze sportbidon combineert functionaliteit met brandingspotentieel, ideaal voor ondernemingen die op zoek zijn naar kwalitatieve, gepersonaliseerde giveaways in grote oplagen.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Kenmerken van de sportbidon
Ontdek onze hoogwaardige sportbidon met een volume van 500 ml en een diameter van 73 mm. Deze bidon is gemaakt in Europa, BPA-vrij en 100% lekvrij, wat zorgt voor veilige en betrouwbare hydratatie tijdens uw events of dagelijkse promotie.
Voordelen voor uw merk
Dankzij het soft-squeeze materiaal knijpt u gemakkelijk in de bidon, ideaal voor actieve ontvangers. Personaliseer de bidon all-over met uw logo in full-colour beeldkwaliteit, wat uw merk opvallend zichtbaar maakt en een blijvende indruk nalaat bij uw klanten.
Toepassingen als relatiegeschenk
Als marketingprofessional of eventorganisator kiest u deze sportbidon perfect voor bulkbestellingen. Deel ze uit tijdens uw events of als reclamegeschenk; de duurzame productie en personalisatiemogelijkheden versterken uw bedrijfsimago en bouwen langdurige relaties op met uw doelgroep.
Meer informatie
Voor bijkomende details over gerelateerde producten en diensten, raadpleeg volgende pagina's:
Extra informatie
| Volume | 500 |
|---|---|
| Duurzaam | Gemaakt in Europa |
| Naleving | Bpa |
| Diameter | 73 mm |