VINGA Erie fles 575ML

De ideale duurzame drinkfles voor uw relatiegeschenken

Ontdek de VINGA Erie fles van 575 ml, een kegelvormige drinkfles die stijl en functionaliteit combineert. Deze fles is perfect voor bedrijven die op zoek zijn naar hoogwaardige, gepersonaliseerde relatiegeschenken. Met mogelijkheden voor logobedrukking kunt u uw merk op een subtiele en professionele manier promoten bij klanten, medewerkers of eventdeelnemers. Bestel in grote aantallen en laat ons de personalisatie verzorgen – ideaal voor marketingacties of bedrijfs-events.

Voordelen van de VINGA Erie drinkfles

Deze drinkfles biedt talloze voordelen die aansluiten bij de behoeften van ondernemingen en eventorganisatoren. De ergonomische kegelvorm zorgt voor een comfortabele grip en optimale stabiliteit, waardoor de fles gemakkelijk vast te houden en mee te nemen is. De gripvriendelijke dop voorkomt uitglijden, zelfs in drukke situaties zoals op kantoor of tijdens een event. Dankzij het innovatieve ontwerp straalt de fles professionaliteit uit en trekt het de aandacht van uw doelgroep.

Bovendien hecht de VINGA Erie waarde aan duurzaamheid, wat perfect past bij bedrijven die een bewuste keuze maken. De body bestaat uit 66% gerecycled PET-materiaal, gecertificeerd volgens de Recycled Claim Standard (RCS). Dit toont uw inzet voor milieuvriendelijke inkoop aan en versterkt uw merkimage als verantwoord werkgever of partner. De fles is alleen geschikt voor koude dranken, wat hem ideaal maakt voor verfrissende promoties in de zomer of tijdens indoor-events.

Kwaliteit en veiligheid op food-grade niveau

Veiligheid staat voorop bij deze drinkfles. Hij is vervaardigd uit rPET en PP-materiaal, volledig vrij van bisphenol A (BPA). De fles voldoet aan de Europese richtlijnen 1935/2004/EC en 2020/1245 met betrekking tot voedselveiligheid, zodat u gerust kunt zijn over hygiëne en gebruik. Met een inhoud van 0,58 liter biedt de fles voldoende capaciteit voor dagelijks gebruik, zonder onhandig groot te zijn. De diameter van 77 mm zorgt voor een slanke, draagbare vorm die past in tassen of bekershouders.

Praktische verpakking en personalisatiemogelijkheden

Elke VINGA Erie fles wordt geleverd in een FSC-gecertificeerde kraftverpakking, die niet alleen milieuvriendelijk is, maar ook een premium uitstraling geeft. Dit maakt de fles direct geschikt als cadeau of give-away. Voor uw webshopbestellingen bieden wij flexibele personalisatie-opties, zoals logobedrukking in full colour of embossing, om de fles volledig af te stemmen op uw huisstijl. Bestellen in bulk? Wij adviseren u graag over de beste druktechnieken voor een scherp resultaat en snelle levertijden, zodat uw event of campagne vlekkeloos verloopt.

Kortom, de VINGA Erie fles is meer dan een simpel drinkaccessoire – het is een strategisch relatiegeschenk dat uw merk versterkt, duurzaamheid benadrukt en indruk maakt op uw publiek. Neem contact op voor een offerte op maat!

Modellen en personalisatie

1 Kies je modellen
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Extra informatie

Materiaal rPET, PP
Nakoming Bisphenol A-vrije materialen toegepast, Conform richtlijn 1935/2004/EC & 2020/1245 betr. voedselveiligheid, Recycled Claim Standard certificaat
Verpakkingsinformatie Geschenkverpakking
Inhoud 0,58 l
Ecologische informatie Recycled Content Percent: 66
Naleving Rcs
Diameter 77 mm