balpen Apollo semi-transparant rubbergrip

De balpen Apollo semi-transparant met rubbergrip is een kwalitatief relatiegeschenk uit Europa, ideaal voor uw marketingacties en events. Dankzij de Toppoint-design en productie in Duitsland biedt deze pen een duurzame en professionele uitstraling. De jumbo vulling zorgt voor 4,5 km schrijfplezier, terwijl de rubbergrip een comfortabele grip garandeert voor langdurig gebruik. Personaliseer hem met uw logo om uw merk zichtbaar te maken bij klanten. Met een diameter van 12 mm ligt hij perfect in de hand. Kies voor deze semi-transparante variant met frosty onderdelen en versterk uw bedrijfsimago effectief.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

€ 0,72

Modellen en personalisatie

1 Kies je modellen
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Balpen met persoonlijke bedrukking

Ontdek onze hoogwaardige balpen, ontworpen door Toppoint en geproduceerd in Duitsland. Deze pen is ideaal als relatiegeschenk voor uw marketingcampagnes of events. Met de mogelijkheid tot logobedrukking kunt u uw merk op een professionele manier promoten bij uw klanten.

Voordelen voor uw bedrijf

Deze balpen biedt langdurig schrijfplezier dankzij de jumbo vulling, die tot 4,5 km schrijfvermogen garandeert. De rubbergrip zorgt voor een comfortabele grip, terwijl de semi-transparante frosty onderdelen een moderne en aantrekkelijke uitstraling geven. Gemaakt in Europa, voldoet de pen aan strenge kwaliteitsnormen, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid waarborgt. Perfect voor bulkbestellingen, helpt deze pen uw merk zichtbaar te maken tijdens events of als dank aan uw relaties. U investeert zo in een effectief promotiemiddel dat dagelijks gebruikt wordt.

Technische specificaties

  • Diameter: 12 mm voor een optimale houdbaarheid
  • Schrijfmechanisme: Blauwschrijvende vulling voor soepele schrijfervaring
  • Ontwerp: Semi-transparant met frosty elementen en rubbergrip

Personaliseer deze balpen eenvoudig met uw logo om uw marketingstrategie te versterken. Neem contact op voor advies op maat.

Meer weten?

Extra informatie

Duurzaam Gemaakt in Europa
Diameter 12 mm