BS Ginger sweater, 280 gr/m²

Ontdek de Ginger sweater van Black Spider, ideaal als gepersonaliseerd relatiegeschenk voor jouw events en marketingcampagnes. Met 80% biologisch katoen en 20% rPET geniet je van zachte comfort en duurzaamheid die jouw merk versterkt. Het stevige 280 gr/m² materiaal houdt je warm en biedt een premium uitstraling. Gecertificeerd BSCI en Oeko-Tex, dus ethisch en kwalitatief top voor jouw branding. Personaliseer 'm met jouw logo en laat je klanten stralen met stijl en verantwoordelijkheid. Verkrijgbaar in maten XS t/m 3XL.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

€ 0,94

Modellen en personalisatie

1 Kies jouw varianten
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Duurzame ginger sweater met logobedrukking

Ontdek met de ginger sweater de perfecte mix van comfort en duurzaamheid voor jouw events en relatiegeschenken. Gemaakt van 80% biologisch katoen en 20% gerecycleerd polyester (rpet), voelt hij luxueus zacht aan en ondersteunt hij een groen imago voor jouw merk. Dankzij het stevige gewicht van 280 gr/m² houdt hij je warm op koude dagen, ideaal om uit te delen aan klanten.

Voordelen voor jouw bedrijf:

  • Hoge personalisatiemogelijkheden: Laat jouw logo bedrukken voor sterke branding op events of als promotiegeschenk.
  • Ethisch en gecertificeerd: BSCI en Oeko-Tex garanderen verantwoorde productie en topkwaliteit.
  • Universele pasvorm: Verkrijgbaar van XS tot 3XL, perfect voor elk publiek.

Kies deze sweater en versterk jouw marketing met stijlvolle, duurzame giveaways die indruk maken.

Meer weten?

Misschien vind je dit ook leuk

€ 28,66 Excl. Btw € 34,68 Incl. Btw
€ 14,72 Excl. Btw € 17,81 Incl. Btw
€ 18,45 Excl. Btw € 22,32 Incl. Btw

Je weet precies
wat je wil

maar hebt het niet gevonden?

Neem contact op met Jurgen
Jurgen Catry, zaakvoerder OSU GIFTS