Kambukka® Lagoon 750 ml drinkfles

Ontdek de Kambukka® Lagoon 750 ml drinkfles, perfect als gepersonaliseerd relatiegeschenk met uw logo. Deze gebruiksvriendelijke fles biedt een Spout-dop met drinktuit en gebogen rietje, zodat u uw hoofd niet hoeft te kantelen tijdens het drinken. Ideaal voor veilig gebruik onderweg of bij sporten, met beschermde drinktuit tegen vuil.

Gemaakt van helder, geurloos Tritan™ Renew met 50% gecertificeerd gerecycled materiaal, zorgt deze BPA-vrije fles voor uitstekende kwaliteit en duurzaamheid. De universele dop past op andere Kambukka® flessen, en zowel fles als deksel zijn vaatwasserbestendig – handwas behoudt de opdruk optimaal. Volledig lekvrij en met een inhoud van 750 ml, ondersteunt deze fles uw merk als praktisch, milieubewust cadeau voor events of promotie.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

€ 0,72

Modellen en personalisatie

1 Kies je modellen
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Drinkfles als ideaal relatiegeschenk

Ontdek deze gebruiksvriendelijke waterfles, perfect voor uw marketingacties en events. Met personalisatie van uw logo wordt dit product een effectief promotiemiddel dat uw merk zichtbaar houdt bij uw klanten.

Praktische drinkervaring voor dagelijks gebruik

Dankzij de spout dop met drinktuit en het gebogen rietje hoeft u uw hoofd niet te kantelen om te drinken. Dit maakt de fles veilig tijdens het autorijden en gemakkelijk bij het sporten. De drinktuit sluit stevig af en beschermt tegen vuil, wat hygiëne waarborgt.

Duurzaam en kwalitatief materiaal

Gemaakt van helder en geurloos Tritan™ Renew met 50% gecertificeerd gerecycled materiaal, biedt deze fles excellente kwaliteit. Ze is BPA-vrij, wat zorgt voor een veilige en milieuvriendelijke keuze. De universele dop past ook op andere flessen, voor extra flexibiliteit in uw assortiment.

Onderhoud en functionaliteit

Zowel de fles als het deksel zijn vaatwasserbestendig, hoewel handafwas aanbevolen wordt om de opdruk te behouden. Met 100% lekvrije eigenschappen en een inhoud van 750 ml is dit product betrouwbaar voor intensief gebruik.

Voordelen voor uw bedrijf

Als relatiegeschenk met logobedrukking versterkt u uw merkrelaties. De praktische voordelen – zoals gebruiksgemak en duurzaamheid – zorgen ervoor dat uw klanten dit product dagelijks gebruiken, wat uw zichtbaarheid vergroot. Ideaal voor events of als reclameartikelen in bulk, informeert en adviseert u uw doelgroep met een kwalitatief item dat waarde toevoegt aan hun routine.

Meer informatie

Voor bijkomende details over gerelateerde producten en diensten, raadpleegt u volgende pagina's:

Extra informatie

HexColor #4074BD
Materiaal Tritan Renew
Duurzaam Gerecycleerd
Naleving Bpa
Diameter 76 mm