NEGRO - 6 zwarte kleurpotloden
De NEGRO-set is jouw ideale promotiegeschenk: een praktische kartonnen koker met 6 kleurpotloden en een handige puntenslijper geïntegreerd in het deksel. Je deelt ze uit op events of als relatiegeschenk, en met onze logobedrukking versterk je je merk op een creatieve manier.
Deze set stimuleert creativiteit bij kinderen en families, terwijl je logo prominent zichtbaar blijft. Compact en compleet, perfect voor bulkbestellingen door marketingteams en eventorganisatoren.
Bestel nu met personalisatie en maak indruk met een uniek, betaalbaar reclame-instrument dat langdurig je boodschap verspreidt.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Kleurpotloden in koker met puntenslijper
Je ontvangt een stevige kartonnen koker met zes kleurpotloden en een handige puntenslijper ingebouwd in het deksel. Perfect als gepersonaliseerd relatiegeschenk met jouw logo bedrukt, ideaal voor events, beurzen of promotieacties.
De compacte verpakking is makkelijk mee te nemen en uit te delen aan klanten of bezoekers. Kinderen en creatievelingen kunnen meteen aan de slag, dankzij de geïntegreerde slijper blijven de potloden altijd scherp.
Bestel in grote aantallen en laat bedrukken voor maximale zichtbaarheid van jouw merk – een betaalbaar en origineel promotiemiddel dat langdurig indruk maakt!
Meer weten?
Extra informatie
| Indicatie Pantone kleur | Black C |
|---|