Rebottled® Short Tumbler 2-pack set glazen
Ontdek de Rebottled® Short Tumbler 2-pack set glazen, vervaardigd uit geupcyclede wijnflessen. Deze unieke design drinkglazen behouden de herkenbare vorm van de oorspronkelijke fles, bieden een comfortabele grip en een gladde afwerking. Gemaakt van hoogwaardig glas met een inhoud van circa 250 ml per glas, zijn ze ideaal voor water, sap of wijn. De set wordt geleverd in een originele geschenkverpakking van gerecycled karton, perfect voor uw events of als duurzame relatiegeschenken.
Als marketingprofessional of eventorganisator kiest u met deze glazen voor 100% circulaire producten van Dutch design, gemaakt in Holland. Personaliseer ze met uw logo via keramische zeefdruk voor een blijvende indruk bij uw klanten. Duurzaam upcyclen van lege flessen minimaliseert afval, terwijl de vaatwasserbestendigheid tot 60°C en aanbevolen handwas voor de opdruk zorgt voor langdurig gebruik. Ideaal voor grootschalige promoties: uniek, milieuvriendelijk en professioneel.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Duurzame glazen uit upcycelde wijnflessen
Ontdek onze Rebottled® short tumbler glazen, vervaardigd uit geupcyclede wijnflessen. Deze unieke set van twee glazen behoudt de kenmerkende vorm van de oorspronkelijke fles, wat zorgt voor een opvallend en herkenbaar design. Elk glas heeft een inhoud van circa 250 ml en ligt comfortabel in de hand dankzij de gladde afwerking. Geschikt voor water, sap of wijn, en vaatwasserbestendig tot 60°C – voor langdurig behoud van de opdruk raden wij handafwas aan.
Voordelen voor uw marketing en events
Als marketingprofessional of eventorganisator kiest u met deze glazen voor een duurzaam relatiegeschenk dat uw merk versterkt. De upcycling van lege wijnflessen tot 100% circulaire items toont uw commitment aan milieubewustzijn, wat uw bedrijf positioneert als innovatief en verantwoord. Personaliseer de glazen eenvoudig met uw logo via zeefdruk, ideaal voor grootschalige bestellingen. Deel ze uit tijdens events of als reclamegeschenk: de ontvanger herinnert zich uw merk bij elk gebruik. Per set verpakt in een origineel geschenkdoosje van gerecycled karton, perfect voor een professionele presentatie.
Dutch design uit Holland
Geniet van hoogwaardig Dutch design, gemaakt in Holland. Deze glazen combineren esthetiek met functionaliteit, met een diameter van 75 mm voor een stabiele basis. Kies voor deze set als uniek promotiemateriaal dat uw klanten aanspreekt en uw boodschap verspreidt.
Meer weten over onze duurzame relatiegeschenken?
- Ecologisch en duurzaam – Ontdek al onze duurzame producten.
- Relatiegeschenken > Drinkwaren – Meer drinkwaren voor uw events.
- Gerecyclede geschenken – Specifieke info over upcycling.
- Drinkwaren > Glazen – Andere glazen opties.
- Eco geschenken bedrukken – Personaliseer uw duurzame geschenken.
- Gerecycleerde geschenken bedrukken – Details over printtechnieken.
Extra informatie
| HexColor | #FFFFFF |
|---|---|
| Materiaal | glas |
| Productietijd | op voorzijde in zwart of wit (max 50 x 40 mm), keramiek zeefdruk: tot 500 wasbeurten |
| Diameter | 75 mm |