Sagaform Ture fles 600 ml
De Sagaform Ture fles 600 ml is jouw ideale gepersonaliseerde relatiegeschenk voor events en promoties. Gemaakt van gerecyclede materialen en BPA-vrij, ondersteunt deze waterfles jouw duurzame imago terwijl je relaties versterkt.
Met een slank design, ronde dop en subtiele verticale strepen biedt de fles functionaliteit en moderne stijl. De diameter van 70 mm maakt hem compact en makkelijk mee te nemen, perfect voor onderweg of als giveaway.
Je logo springt er mooi op door de uitstekende bedrukking, ideaal voor marketingcampagnes. Let op: niet vaatwasserbestendig, maar eenvoudig schoon te maken met de hand voor langdurig gebruik.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Duurzame waterfles met je logo
Ontdek de Sagaform Ture waterfles van 600 ml, perfect als gepersonaliseerd relatiegeschenk voor je events of promotiecampagnes. Gemaakt van gerecyclede materialen en volledig BPA-vrij, straal je met dit product een verantwoordelijk en modern imago uit. Het functionele ontwerp met ronde dop en subtiele verticale strepen past naadloos bij hedendaagse stijlen.
Je logo komt hier schitterend op tot zijn recht dankzij het gladde oppervlak, ideaal voor bedrukking in grote oplages. Met een diameter van 70 mm is deze fles compact genoeg om overal mee naartoe te nemen, terwijl de 600 ml capaciteit zorgt voor langdurig gebruik onderweg. Je klanten waarderen de duurzaamheid en nemen je merk dagelijks mee – een slimme manier om je zichtbaarheid te boosten.
Tip: reinig je fles met de hand voor een langere levensduur. Bestel nu en maak indruk met stijlvolle, eco-vriendelijke promotie!
Meer weten?
Extra informatie
| Diameter | 70 mm |
|---|---|
| Duurzaam | Gerecycleerd |