Viera 240 g/m² schort
Het Viera 240 g/m² schort biedt uw bedrijf een praktisch en gepersonaliseerd relatiegeschenk dat perfect past bij culinaire events of promotiecampagnes. Met zijn stevige twill van 65% polyester en 35% katoen voelt het materiaal zacht en comfortabel aan, terwijl het uitstekende bescherming biedt tegen vlekken en spatten tijdens het koken.
De afmetingen van 100 x 70 cm en het verstelbare 1 meter lange strikje maken dit schort geschikt voor alle maten, ideaal voor one-size-fits-all uitdelingen aan uw klanten of relaties. De twee handige voorzakken laten toe om keukenaccessoires snel en veilig op te bergen, wat het gebruiksgemak verhoogt.
Personaliseer het Viera schort eenvoudig met uw logo via bedrukking, waardoor het een opvallend promotiemiddel wordt dat uw merk langdurig zichtbaar maakt. Dit schort combineert functionaliteit met professionele uitstraling, perfect voor marketingacties en bedrijfsfeesten.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Het Viera schort als betrouwbare beschermer
Met het Viera schort beschermt u moeiteloos uw kleding tijdens het koken, of u nu kiest voor een versie zonder logo of met uw eigen bedrukking. Dit schort is ideaal voor uw events of als praktisch relatiegeschenk, waarmee u uw merk op een subtiele manier promoot bij uw klanten.
Stevig en comfortabel materiaal
Het schort is vervaardigd uit 240 g/m² twill, samengesteld uit 65% polyester en 35% katoen. Dit materiaal zorgt voor een dikke, robuuste structuur die lang meegaat, terwijl het toch zacht en aangenaam aanvoelt op de huid. U profiteert van een duurzame keuze die bestand is tegen dagelijkse slijtage in de keuken, perfect voor herhaald gebruik door uw ontvangers.
Praktische opbergmogelijkheden
Aan de voorzijde vindt u twee handige zakken, waarin u snel keukenaccessoires kunt opbergen. Dit maakt het schort niet alleen functioneel, maar verhoogt ook het gebruiksgemak voor uw klanten tijdens culinaire activiteiten of events. De afmetingen van 100 x 70 cm bieden voldoende bedekking zonder te beperken in beweging.
Universele pasvorm voor iedereen
Dankzij het 1 meter lange strikje past dit schort in één maat voor alle lichaamstypes, van klein tot groot. U hoeft zich geen zorgen te maken over verschillende groottes; het schort sluit eenvoudig en stevig aan, wat het een veelzijdig geschenk maakt voor diverse doelgroepen op uw marketingacties.
Personaliseer uw merk op het schort
Het Viera schort leent zich uitstekend voor logobedrukking, met meerdere posities voor een opvallende of discrete plaatsing van uw logo. Als marketingverantwoordelijke of eventorganisator kunt u dit inzetten om uw bedrijf zichtbaar te maken bij uw relaties. Door te kiezen voor personalisatie, verhoogt u de naamsbekendheid en creëert u een blijvende indruk tijdens uitdelingen op beurzen of culinaire bijeenkomsten.
Kortom, dit schort combineert functionaliteit met promotiemogelijkheden, en helpt u uw relaties te verrassen met een nuttig en branded geschenk dat hun waardering voor uw merk versterkt.
Meer informatie
Voor bijkomende details over gerelateerde producten en diensten, verwijzen wij u naar de volgende pagina's:
Extra informatie
| Maat | 100 x 70 cm |
|---|---|
| Materiaal | Polyester Katoen, 240 g/m2 |