Billi waterglas set van 2
Je profiteert van het unieke en karakteristieke ontwerp van het Billi waterglas dat het DNA van Sagaform meteen herkenbaar maakt. Dankzij de ronde kom met strepen en de lage voet combineer je een stijlvolle look met dagelijkse functionaliteit terwijl de stapelbare vorm het glas handig maakt voor al je events en promotie-activiteiten.
Gemaakt van gerecycled PET geniet je van een bewuste keuze die past bij je marketingdoelstellingen en de glazen blijven praktisch inzetbaar tot 50°C. Elke set bevat twee exemplaren zodat je een doordacht en origineel geschenk in handen hebt voor relaties die al alles bezitten. Ontworpen in Zweden door Studio Sagaform, spoel je de glazen enkel met de hand af. De afmetingen bedragen ø8,5 x 9,5 cm voor een inhoud van 40 cl.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Uniek gestapeld waterglas voor jouw events
Geef jouw klanten een blijvende indruk met dit waterglas uit de Billi-serie. Het kenmerkende ronde ontwerp met strepen en lage voet combineert schoonheid met functionaliteit, ideaal als gepersonaliseerd relatiegeschenk met jouw logobedrukking. Gemaakt van gerecycled PET voelt het stevig aan en past het perfect bij duurzame campagnes. De stapelbare vorm bespaart ruimte tijdens opslag en transport, terwijl de inhoud van 40 cl geschikt is voor water of frisdranken op beurzen, netwerkevents of als attentie. Ontworpen in Zweden, bestand tot 50°C en enkel handwasbaar. Afmetingen: ø8,5 x 9,5 cm. Elke set bevat twee glazen, klaar om uit te delen en jouw merk te versterken.
Voordelen
- Uniek, herkenbaar design dat opvalt bij elke gelegenheid
- Stapelbaar voor handig gebruik en opslag in grote aantallen
- Duurzaam rPET-materiaal dat jouw groene imago ondersteunt
- Praktisch volume van 40 cl voor dagelijks gebruik door ontvangers
- Perfect te personaliseren als reclame-item of eventgadget
Meer weten
Extra informatie
| Diameter | 85 mm |
|---|---|
| Hoogte | 95 mm |
| Gerecycled materiaal | Gerecycled PET |
| Duurzaam | Gerecycleerd |