Byon Opacity set van 4 wijnglazen met stijlvol glaspatroon 470ml

Ontdek de Byon Opacity set van 4 wijnglazen met stijlvol glaspatroon, vervaardigd uit helder glas voor een verfijnde elegantie. Elk glas heeft een capaciteit van 470 ml en een diameter van 100 mm, met een dun ontwerp dat luxe combineert met een eigenwijze touch, ontworpen door Studio Byon. Deze wijnglazen bieden een uitstekende basis voor personalisatie met uw logo, ideaal als relatiegeschenk voor uw bedrijf of tijdens events. Geleverd in een aantrekkelijke geschenkdoos, maken ze indruk op uw klanten en versterken ze uw merkbeleving door hun tijdloze stijl en hoogwaardige afwerking. Perfect voor marketingprofessionals en eventorganisatoren die op zoek zijn naar onderscheidende promotieartikelen.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

€ 11,36

Modellen en personalisatie

1 Kies je modellen
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Elegante wijnglazen voor uw events

Ontdek deze set van vier wijnglazen, ontworpen door Studio Byon. Het heldere glas met een verfijnd gesponnen patroon biedt een uniek contrast tussen luxe en speelsheid. Elk glas heeft een dunne, elegante vorm die een verfijnde indruk nalaat bij uw gasten.

Voordelen voor uw marketingstrategie

Deze wijnglazen zijn ideaal als gepersonaliseerd relatiegeschenk. U kunt ze laten bedrukken met uw logo, wat uw merkzichtbaarheid verhoogt tijdens events of als bedankje voor klanten. De capaciteit van 470 ml en diameter van 100 mm zorgen voor een comfortabele vulling en gebruiksgemak. Geleverd in een stijlvolle geschenkdoos, maken ze indruk als promotiemateriaal voor uw onderneming.

Personaliseer uw geschenken

Als marketingprofessional of eventorganisator profiteert u van de mogelijkheid om deze glazen in grote aantallen te personalisen. Het tijdloze ontwerp past perfect bij bedrijfsreclame, en helpt uw boodschap langdurig te blijven hangen bij relaties. Bestel ze vandaag en verrijk uw collectie relatiegeschenken.

Meer weten?

Extra informatie

Diameter 100 mm