CONDOR - CONDOR Unisex capuchon

De CONDOR unisex capuchon is jouw ideale partner voor promotie en events. Met 80% katoen en 20% gerecycled polyester GRS-gecertificeerd zorgt hij voor duurzaam comfort en een zachte geborstelde fleece van 280 gsm. De ingewerkte mouwen, 1x1 geribbelde manchetten, kraag en zoom houden alles netjes op z'n plek.

De kangoeroezak en gevoerde capuchon met ton-sur-ton aantrekkoord en metalen oogjes maken hem superpraktisch en stijlvol. Perfect om te personaliseren met jouw logo, zodat je klanten of relaties jouw merk lang dragen en herinneren.

Bekijk de maattabel in de productdocumentatie voor de perfecte pasvorm. Bestel in bulk en laat 'm bedrukken voor maximale impact op jouw marketingcampagne!

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

€ 16,30

Modellen en personalisatie

1 Kies jouw varianten
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Unisex capuchontrui voor jouw events

Ontdek de Sol's Condor unisex capuchontrui, ideaal als gepersonaliseerd relatiegeschenk met jouw logo. Gemaakt van 80% katoen en 20% gerecycled polyester met GRS-certificaat, biedt deze zachte geborstelde fleece van 280 g/m² ultiem comfort en duurzaamheid.

Je profiteert van ingewerkte mouwen, 1x1 geribbelde manchetten, kraag en zoom voor een perfecte pasvorm die lang meegaat. De kangoeroezak en gevoerde capuchon met ton-sur-ton aantrekkoord en metalen oogjes maken het een stijlvol kledingstuk dat jouw merk promoot tijdens events of als reclamecadeau.

Voordelen voor jouw marketing:

  • Unisex design: Past bij iedereen, van teamleden tot klanten.
  • Duurzaam en kwalitatief: Gerecycled materiaal en robuuste afwerking voor langdurige zichtbaarheid van jouw logo.
  • Praktisch voor promotie: Warm, comfortabel en veelzijdig – perfect om uit te delen op beurzen, events of als bedankje.

Kies de juiste maat via de maattabel in de productdocumentatie. Personaliseer met logobedrukking en versterk jouw merk!

Meer weten?

Extra informatie

Duurzaam Gerecycleerd

Misschien vind je dit ook leuk

€ 14,72 Excl. Btw € 17,81 Incl. Btw
€ 28,66 Excl. Btw € 34,68 Incl. Btw
€ 18,45 Excl. Btw € 22,32 Incl. Btw

Je weet precies
wat je wil

maar hebt het niet gevonden?

Neem contact op met Jurgen
Jurgen Catry, zaakvoerder OSU GIFTS