IQONIQ Thelon recycled polyester parka

Met de IQONIQ Thelon recycled polyester parka geef je jouw klanten een duurzaam en functioneel relatiegeschenk dat blijft hangen. Deze unisex gewatteerde parka van 100% gerecycled polyester houdt je doelgroep droog en comfortabel dankzij 4.000 mm waterdichtheid, ademend vermogen en windbestendigheid, perfect voor outdoor events of dagelijks gebruik als walking advertentie voor je merk.

Je kiest voor klassieke parka-details zoals een langere ruglengte, split achteraan, 2-weg rits met overslag en drukknopen, strakke mouwboorden met binnenboord en een capuchon met stoppers. De 100% r-polyester vulling en fijne taf voering zorgen voor warmte zonder bulk, terwijl de verborgen rits binnenin en de borstplaats links ruimte bieden voor jouw logobedrukking. Alles is gestikt met r-polyester garen en voorzien van een afscheurbaar maatlabel plus IQONIQ craft hangtag.

Via de AWARE™ tracer en blockchain-technologie toon je transparant de gerecyclede oorsprong en milieu-impact. Jouw ontvangers scannen de QR-code voor het digitale paspoort en voelen meteen de meerwaarde van een écht green promotieartikel dat je bedrijf versterkt bij elke uitdeelactie.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

0,59 €

Modellen en personalisatie

1 Kies jouw varianten
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen (Optioneel)

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Duurzame waterdichte parka voor jouw events en promoties

Zoek je een stijlvol en functioneel relatiegeschenk dat jouw merk versterkt? Deze unisex gewatteerde parka van 100% gerecycled polyester biedt alles wat je nodig hebt voor een blijvende indruk bij klanten en partners. Ideaal om uit te delen op events of als reclame-item, dankzij de ruimte voor logobedrukking op de borst.

Je geniet van topbescherming tegen weer en wind: 4.000 mm waterdicht, ademend en windbestendig. De klassieke parka-look met langere ruglengte, split achteraan, 2-weg rits afgedekt door een overslag met drukknopen, strakke mouwboorden en een capuchon met stoppers zorgt voor comfort en een moderne fit. Binnenin vind je een verborgen rits en een voering van fijne taf, gewatteerd met gerecyclede vulling. Alles is gestikt met gerecycled naaigaren voor extra duurzaamheid.

Voordelen voor jouw bedrijf

  • Volledig gerecycled materiaal met AWARE™-tracer en blockchain-technologie: scan de QR-code voor een digitaal paspoort en bewijs jouw groene engagement
  • Perfect voor personalisatie: plaats jouw logo discreet en professioneel
  • Unisex en veelzijdig: past bij elke ontvanger en versterkt jouw merkimago
  • Praktisch en langdurig bruikbaar: jouw klanten dragen het met plezier, wat zorgt voor extra exposure

Geef jouw promoties een duurzame boost met dit doordachte item dat kwaliteit en milieubewustzijn combineert.

Meer weten?

Extra informatie

Indicatie Pantone kleur 18-0523 TCX, 19-3923 TCX, Black C
Stofkwaliteit 500 gr/m2
Hoogte 10 mm
Lengte 930 mm
Duurzaam Gerecycleerd
Breedte 790 mm

Misschien vind je dit ook leuk

38,83 € Excl. Btw 46,98 € Incl. Btw
2,70 € Excl. Btw 3,27 € Incl. Btw
2,34 € Excl. Btw 2,83 € Incl. Btw
38,83 € Excl. Btw 46,98 € Incl. Btw

Je weet precies
wat je wil

maar hebt het niet gevonden?

Neem contact op met Jurgen
Jurgen Catry, zaakvoerder OSU GIFTS