Make-Up Spiegel RE98-ISPARTA
Je ontvangt een praktische, opvouwbare make-up spiegel die het spiegelglas perfect beschermt tegen stoten en krassen. Dankzij het lichte en rechthoekige ontwerp is hij eenvoudig mee te nemen en ideaal als relatiegeschenk voor jouw events of klanten.
De volledige buitenkant leent zich uitstekend voor een opvallende UV-druk over het hele oppervlak, of kies voor een scherpe bedrukking met jouw logo in één- tot vierkleuren tampondruk. Zo creëer je naambekendheid en laat je jouw merk indruk maken.
Deze Make-Up Spiegel RE98-ISPARTA komt inclusief verpakking en is volledig printbaar, perfect voor marketingprofessionals en event organizers die grote aantallen willen personaliseren en uitdelen.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Opvouwbare make-upspiegel met logo
Ontdek deze praktische opvouwbare make-upspiegel, perfect als gepersonaliseerd relatiegeschenk voor jouw events of promoties. Je klapt hem eenvoudig in, zodat het spiegelglas beschermd blijft tegen stoten en krassen. Licht en compact van kunststof, ideaal om mee te nemen en uit te delen aan klanten.
Voordelen voor jouw marketing:
- Volledig printbaar met UV-druk over het hele oppervlak of tampondruk in één tot vier kleuren met jouw logo of afbeelding
- Opvouwbaar en stevig: makkelijk te transporteren en langdurig inzetbaar
- Inclusief verpakking: klaar voor directe distributie op events
- Verhoogt jouw merkbekendheid: klanten gebruiken hem dagelijks en zien jouw logo telkens weer
Bestel nu en laat hem bedrukken voor maximale impact bij jouw doelgroep!