Relax heren softshell jas

Je kiest met de Relax heren softshell jas voor een functionele jas die je klanten droog en comfortabel houdt tijdens events of promoties. De technische drielaagse stof met hoogwaardig membraan zorgt voor uitstekende waterdichtheid en ademend vermogen zodat je altijd flexibel beweegt zonder te zweten.

De microfleece voering en getailleerde pasvorm met aansluitende mouwen garanderen maximaal draagcomfort terwijl de interne kabeldoorgang handig is voor je smartphone. Twee zijzakken met ritssluiting bieden extra opbergruimte zonder dat het model verliest aan strakke look.

Deze jas van polyester en elastaan leent zich perfect voor grote oplages met logo bedrukking zodat je je merk op een professionele en praktische manier verspreidt.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

0,59 €

Modellen en personalisatie

1 Kies jouw varianten
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen (Optioneel)

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Waterdichte softshell jas voor actieve professionals

Zoek je een stevige jas die je team of klanten écht beschermt tijdens events en buitenactiviteiten? Deze heren softshell combineert technische performantie met een getailleerde snit die er verzorgd uitziet. De 3-laags constructie en het membraan van 8000 mm houden je droog, terwijl het ademende vermogen en de microfleece voering zorgen voor comfort de hele dag door.

Je geniet van maximale bewegingsvrijheid dankzij de stretchstof (94% polyester, 6% elastaan) en de doordachte details zoals geritselde zijzakken en een handige kabeldoorgang voor je telefoon. Ideaal om te personaliseren met jullie logo en uit te delen als blijvend relatiegeschenk.

Voordelen voor jou:

  • Uitstekende waterdichtheid en ademend vermogen voor elk seizoen
  • Getailleerd model met afgewerkte mouwen voor een professionele look
  • Zachte microfleece voering die warmte en comfort biedt
  • Praktische zakken en kabeldoorgang voor dagelijks gebruik
  • Duurzame stretchkwaliteit die meegaat met intensief dragen
  • Perfecte basis voor logobedrukking als origineler relatiegeschenk

Meer info

Extra informatie

Merk Sol's

Misschien vind je dit ook leuk

38,83 € Excl. Btw 46,98 € Incl. Btw
2,70 € Excl. Btw 3,27 € Incl. Btw
2,34 € Excl. Btw 2,83 € Incl. Btw
38,83 € Excl. Btw 46,98 € Incl. Btw

Je weet precies
wat je wil

maar hebt het niet gevonden?

Neem contact op met Jurgen
Jurgen Catry, zaakvoerder OSU GIFTS