Replay heren softshell jas

Met de Replay heren softshell jas bied je jouw klanten een duurzaam en praktisch relatiegeschenk dat perfect past bij events of als reclame voor je bedrijf. Deze softshell met capuchon combineert 94% polyester en 6% elastaan met een zachte fleece binnenkant van 100% polyester in drie lagen, waardoor het membraan van 8000 mm hem waterdicht en ademend maakt voor ultiem comfort in alle weersomstandigheden. Je profiteert van handige details zoals twee zijzakken en één borstzak met ritssluiting, een verstelbaar trekkoord in de taille, mouwuiteinden met klittenband en een capuchon met trekkoord, ideaal om te personaliseren met je logo en in grote aantallen uit te delen. Raadpleeg de maattabel in de productdocumentatie voor de juiste pasvorm en tilt je merkbeleving naar een hoger niveau.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

6,12 €

Modellen en personalisatie

1 Kies jouw varianten
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen (Optioneel)

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Heren softshell jas met capuchon

Deze stevige softshell jas houdt je team of klanten warm en droog tijdens outdoor events of promotieacties. Met een waterdicht en ademend membraan van 8000 mm, drie lagen stof en een zachte fleece binnenkant geniet je van comfort in alle weersomstandigheden. De stretchy mix van 94% polyester en 6% elastaan zorgt voor bewegingsvrijheid, ideaal om uit te delen als gepersonaliseerd relatiegeschenk met jouw logo.

Voordelen

  • Waterdicht en ademend voor betrouwbare bescherming buiten
  • Fleece voering die extra warmte en comfort biedt
  • Praktische ritszakken: twee opzij en één op de borst voor veilige opberging
  • Verstelbaar trekkoord in de taille en klittenband aan de mouwen voor een perfecte pasvorm
  • Capuchon met trekkoord die snel extra beschutting geeft
  • Duurzaam softshellmateriaal dat tegen een stootje kan en jouw bedrukking mooi laat uitkomen

Raadpleeg de maattabel in de productdocumentatie voor de juiste maat en maak indruk met een functioneel geschenk dat jouw merk versterkt.

Meer weten

Extra informatie

Merk Sol's

Misschien vind je dit ook leuk

38,83 € Excl. Btw 46,98 € Incl. Btw
2,70 € Excl. Btw 3,27 € Incl. Btw
2,34 € Excl. Btw 2,83 € Incl. Btw
38,83 € Excl. Btw 46,98 € Incl. Btw

Je weet precies
wat je wil

maar hebt het niet gevonden?

Neem contact op met Jurgen
Jurgen Catry, zaakvoerder OSU GIFTS