SEA - Tritan Renew™ fles 500 ml

De SEA Tritan Renew™ drinkfles van 500 ml biedt uw merk een duurzame en professionele uitstraling. Gemaakt van hoogwaardig Tritan-materiaal, BPA-vrij en deels (50%) uit gecertificeerd gerecycleerd afvalplastic volgens ISCC-massabalans, voldoet deze fles aan strenge milieunormen. De roestvrijstalen dop met geïntegreerd handvat zorgt voor lekvrije gebruiksgemak en eenvoudig transport.

Ideaal als gepersonaliseerd relatiegeschenk met uw logo, helpt deze fles uw bedrijf te profileren als milieubewust. Uitdelen op events of als reclame versterkt uw imago bij klanten en partners, terwijl de robuuste constructie langdurige zichtbaarheid garandeert. Kies voor deze fles en combineer functionaliteit met ecologische verantwoordelijkheid.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

€ 0,72

Modellen en personalisatie

1 Kies je modellen
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Duurzame drinkfles voor uw merk

Ontdek onze Tritan Renew™ drinkfles van 500 ml, perfect als gepersonaliseerd relatiegeschenk. Deze fles is vervaardigd uit Tritan-materiaal, dat BPA-vrij is en voor 50% bestaat uit gerecycled afvalplastic volgens de ISCC-gecertificeerde massabalans. Met een roestvrijstalen dop en geïntegreerd handvat biedt ze optimale gebruiksgemak en duurzaamheid voor uw marketingcampagnes.

Voordelen voor uw bedrijf

Kies voor deze lekvrije drinkfles om uw merk op een milieubewuste manier te promoten. De robuuste constructie zorgt voor langdurig gebruik, ideaal voor uitdeling tijdens events of als reclameartikel. Personaliseer de fles met uw logo via bedrukking, zodat uw klanten dagelijks aan uw onderneming worden herinnerd. Deze duurzame keuze versterkt uw imago als verantwoord bedrijf en draagt bij aan een positieve klantrelatie.

Praktische kenmerken

De fles heeft een inhoud van 500 ml, wat ze compact en draagbaar maakt voor dagelijks gebruik. Het handvat op de dop vergemakkelijkt het meenemen, terwijl de lekvrije afsluiting voorkomt dat lekkage een probleem wordt. Dankzij het Tritan-materiaal is ze licht, breukbestendig en geschikt voor herhaaldelijke vulling, zonder kwaliteitsverlies.

Advies voor personalisatie

Als marketingprofessional of eventorganisator raden wij aan om deze fles te laten bedrukken met uw bedrijfslogo voor maximale zichtbaarheid. Ze past uitstekend bij grootschalige bestellingen en helpt uw boodschap effectief over te brengen aan uw doelpubliek. Neem contact op voor advies over de beste druktechnieken om uw relatiegeschenken uniek te maken.

Meer informatie

Voor bijkomende details over duurzame en gepersonaliseerde producten, raadpleegt u volgende pagina's:

Extra informatie

Materiaal Tritan
Duurzaam Gerecycleerd
Naleving Bpa