Sun Ray zonnebril – colour pop
De Sun Ray zonnebril – colour pop biedt een retro design met duo tone afwerking en gekleurde binnenzijde, ideaal voor uw merkpromotie. Met categorie 3 lenzen en UV400-bescherming voldoet deze bril aan de EN ISO 12312-1 norm, voor optimale oogbescherming tijdens zonrijke events. Gemaakt van licht en duurzaam PC-kunststof (maat 14,5 x 5 x 15,5 cm), personaliseert u deze eenvoudig met uw logo als relatiegeschenk. Uw klanten waarderen de stijlvolle look en functionaliteit, wat uw merk versterkt bij giveaways of reclameacties. Bestel in bulk voor professionele bedrukking en verhoog uw zichtbaarheid.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Retro design zonnebril
Ontdek de Sun Ray zonnebril met een retro design en duo tone glazen. Deze zonnebril biedt categorie 3 lenzen en voldoet aan de norm EN ISO 12312-1, inclusief UV400-bescherming. Ideaal voor uw marketingcampagnes en events.
Materiaal en afmetingen
Gemaakt van stevig PC-kunststof, met afmetingen van 14,5 x 5 x 15,5 cm. Dit materiaal zorgt voor duurzaamheid en comfort tijdens langdurig gebruik.
Voordelen voor uw bedrijf
Personaliseer deze zonnebril met uw logo voor effectieve relatiegeschenken. Deel ze uit op events om uw merk te promoten en een positieve indruk na te laten bij uw klanten. De retro look trekt aandacht en verhoogt de zichtbaarheid van uw boodschap.
Toepassingen in marketing
Perfect voor ondernemingen en event organizers. Gebruik deze zonnebrillen als promotiemateriaal om uw doelgroep te bereiken. De combinatie van stijl en bescherming maakt ze een waardevol geschenk dat langdurig uw merk vertegenwoordigt.
Meer weten?
Extra informatie
| Maat | 14,5 x 5 x 15,5 cm |
|---|---|
| Materiaal | PC-kunststof |