VINGA Moulton slippers L/XL
Ontdek de VINGA Moulton slippers, ideaal als gepersonaliseerd relatiegeschenk met jouw logo. Gemaakt van RCS-gecertificeerd gerecycled polyester bieden ze je maximaal comfort en een stijlvolle uitstraling, perfect voor events en promotie.
Dankzij het elastische bandje aan de achterkant passen ze meerdere maten: S/M voor schoenmaten 36-40 en L/XL voor 41-45. Zo bereik je met één model een breed publiek onder je klanten.
Met 32% tot 37% gerecycled materiaal straal je duurzaamheid uit, wat jouw merk versterkt bij marketingacties. Personaliseer ze eenvoudig en deel ze uit als blijvende reclame – comfortabel, milieuvriendelijk en onvergetelijk!
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Moulton slippers personaliseren voor promotie
Stap in comfort met de Moulton slippers, perfect als gepersonaliseerd relatiegeschenk met jouw logo. Gemaakt van RCS-gecertificeerd gerecycled polyester bieden ze maximaal comfort en stijl, ideaal voor events en promotie. Het elastiek aan de achterkant past meerdere maten: kies S/M (36-40) of L/XL (41-45). Met RCS-certificering is de hele toeleveringsketen gecertificeerd voor gerecyclede materialen – 32% (S/M) en 37% (L/XL) gerecycled polyester.
Voordelen voor jouw marketing en events:
- Duurzaam en verantwoord: Trek klanten aan met eco-vriendelijke promotie.
- One-size-fits-most: Minder gedoe met maten, meer focus op je merk.
- Comfortabel en stijlvol: Ontvangers dragen ze graag, jouw logo blijft zichtbaar.
- Perfect voor uitdelen: Versterk relaties op events of als bedankje.
Personaliseer ze nu met jouw logo en boost je zichtbaarheid!
Wil je meer weten?
Extra informatie
| Indicatie Pantone kleur | 16-0000, 414 C |
|---|---|
| Geschikt voor | Zomer |
| Duurzaam | Traceerbaar, Gerecycleerd |