ATOLL 100 - Microvezel handdoek
De ATOLL 100 microvezel handdoek is jouw ideale gepersonaliseerde relatiegeschenk voor events en promoties. Gemaakt van 90% polyester en 10% polyamide met een handige elastische ophanglus, is hij lichtgewicht en sneldrogend, zodat je klanten hem altijd bij de hand hebben.
Je laat hem eenvoudig bedrukken met jouw logo, wat zorgt voor langdurige zichtbaarheid bij relaties, sportevents of strandpromoties. De ruime afmeting van 100 cm x 150 cm biedt optimaal comfort en absorptie, terwijl de zachte microvezelstructuur een premium gevoel geeft.
Kies deze microvezel handdoek als sterk promotiemiddel: hij is compact op te bergen, droogt razendsnel en versterkt jouw merk bij elke gebruik. Perfect voor marketingteams en eventorganisatoren die indruk willen maken.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Microvezel handdoek
Ontdek deze hoogwaardige microvezel handdoek, ideaal als gepersonaliseerd relatiegeschenk met jouw logo. Gemaakt van 90% polyester en 10% polyamide, met een handige elastische ophanglus. Ze is lichtgewicht en sneldrogend, perfect voor sportevents, beach promoties of als give-away voor je klanten.
Voordelen voor jou als marketeer of event organizer:
- Uitstekende vochtabsorptie en zachte touch voor optimaal comfort.
- Groot formaat van 100 cm x 150 cm, ruim genoeg voor dagelijks gebruik.
- Eenvoudig te personaliseren met logobedrukking, zodat je merk lang zichtbaar blijft.
- Compact op te bergen en makkelijk mee te nemen, ideaal voor grote oplages.
Bestel nu en versterk je merk met dit praktische, duurzame promotie-item dat je klanten zullen waarderen en onthouden.