Make-Up Spiegel RE98-HADANO
Met deze opvouwbare make-upspiegel met dubbele spiegel en 2x vergroting geef je je klanten een handig en veelzijdig relatiegeschenk voor onderweg. Het kunstleren oppervlak laat je toe om het product volledig te bedrukken met je logo via REFLECTS UV-print, waardoor je je merk subtiel en professioneel promoot tijdens events of als bedankje voor trouwe klanten. Zo combineer je functionaliteit met maximale zichtbaarheid voor je onderneming.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Opvouwbare make-upspiegel met printoppervlak
Je personaliseert deze dubbele make-upspiegel eenvoudig met je logo via uv-print op het kunstleren oppervlak. Zo deel je een praktisch en professioneel relatiegeschenk uit tijdens events of als promotie.
Je geniet van een normale spiegel plus een vergrootspiegel voor nauwkeurige make-up. Het opvouwbare ontwerp maakt hem compact en handig om mee te nemen. Volledig bedrukbaar, ideaal voor bedrijven die een zichtbare en duurzame boodschap willen achterlaten bij hun klanten.