Message in a bottle
Je maakt indruk met de Message in a Bottle, een gepersonaliseerd glazen flesje dat je merkmemorabel maakt tijdens events of als relatiegeschenk.
Het flesje heeft een full colour sticker met jouw logo op de voorzijde en bevat een opgerolde bedrukte brief met je eigen boodschap, gevuld met circa 75 gram jelly beans.
Dit originele geschenk zorgt voor een persoonlijke touch, start gesprekken bij je klanten en versterkt je merkbeleving – ideaal voor marketingacties en grootschalige uitdelingen. Bestel met logobedrukking voor maximale impact!
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Bericht in een flesje met jelly beans
Je ontvangt een stijlvol glazen flesje met een full colour sticker op de voorzijde, volledig gepersonaliseerd met jouw logo of ontwerp. Binnenin zit een opgerolde, bedrukt briefje met jouw eigen boodschap en het zit vol met zo'n 75 gram smakelijke jelly beans.
Dit originele relatiegeschenk maakt indruk bij events of als promotie. Het trekt meteen de aandacht, zorgt voor een wow-effect en laat jouw merk lang hangen bij klanten. Perfect om uit te delen: uniek, memorabel en smakelijk. Personaliseer het eenvoudig met jouw logo en tekst voor maximale impact op jouw marketingcampagne.