Neve sublimatie lanyard met loop
Met de Neve sublimatie lanyard met loop zet je jouw logo stevig in de kijker bij events, beurzen en klantacties. Je deelt een praktisch relatiegeschenk uit dat medewerkers en bezoekers de hele dag bij zich dragen, zodat jouw merk continu zichtbaar blijft.
De extra lus is ideaal om een pen, bril of zonnebril op te hangen, waardoor de lanyard écht gebruikt wordt in plaats van in een tas te verdwijnen. Full colour sublimatie laat je merkstijl, slogan of campagnebeeld scherp en levendig overkomen.
Je kiest zelf voor bedrukking aan één of beide zijden. Met fitted dubbelzijdige bedrukking sluiten de ontwerpen naadloos aan, wat een professionele, doorlopende look geeft. Standaard dubbelzijdig blijft een flexibele optie als je twee verschillende boodschappen wilt.
Gemaakt in Europa en 900 mm lang: comfortabel om de nek, stevig genoeg voor badges en toegangspassen, en klaar om in grotere aantallen te personaliseren voor marketingteams en event organizers.
Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:
Sublimatielanyard met extra lus
Deze lanyard in full colour sublimatie geeft je merk extra zichtbaarheid op events en bij klantencontact. Je hangt er niet alleen een badge aan, maar ook een pen, bril of zonnebril dankzij de extra lus. Zo blijft alles bij de hand en blijft je logo in beeld.
Je laat één of beide zijden bedrukken. Kies standaard dubbelzijdig of fitted, waarbij de ontwerpen naadloos aansluiten. Gemaakt in Europa, ideaal voor grotere volumes relatiegeschenken.
Voordelen voor je campagne
- Extra lus voor pen of bril, zonder extra gadget
- Full colour logo op één of twee zijden
- Fitted bedrukking voor een strak, doorlopend ontwerp
- Europese productie
- Lengte 900 mm, comfortabel om de hals
- Sterk merkimago bij uitdelen aan klanten of bezoekers
Meer weten
- Relatiegeschenken > Gadgets > Neklinten
- Relatiegeschenken > Gadgets
- Relatiegeschenken > Premiums & give-aways
- Klantenservice > Personalisatietechnieken
- Klantenservice > Personalisatietechnieken > Digitale bedrukking
- Klantenservice > Hoe je logo of ontwerp aanleveren?
- Gepersonaliseerde geschenken
- Waarom geschenken ?
- Contact
Extra informatie
| Lengte | 900 mm |
|---|---|
| Duurzaam | Gemaakt in Europa |