VINGA x TGL duo geschenkset

Met deze VINGA x TGL duo geschenkset maak je van elke douche of bad een luxueus ritueel dat jouw merk lang blijft hangen. Je deelt 200 ml douchegel en 200 ml bodylotion uit, zorgvuldig samengesteld om de huid van top tot teen te verzorgen. De unisex geur met warme, frisse tonen van zwarte peper, gember en pomelo laat de huid zacht, verfrist en subtiel geparfumeerd achter.

De vegan en parabeenvrije formule met arganolie en vitamine E voedt en verzorgt, ideaal als persoonlijk relatiegeschenk of give-away op events. De tubes van plastic op basis van suikerriet en de elegante cadeaudoos maken het geheel klaar om met jouw logo te personaliseren en in grotere aantallen uit te delen.

Adviesprijs voor de meest voorkomende configuratie:

19,18 €

Modellen en personalisatie

1 Kies jouw varianten
{{matrix.columnTitle}} {{columnValue}}
{{rowValue}}
2 Je logo opladen (Optioneel)

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

3 Kies je personalisaties
{{getImprintPositionLabel(imprintPosition)}}
Voorbeeld
Verberg
{{image.Description}}
Geen logo
{{file.name}}
Mijn configuratie
Mijn configuratie
{{ucfirst(item.name)}}
{{ getImprintPositionLabel(getImprintPositionByKey(imprintPositionPk)) }}: {{ getImprintOptionLabel(getImprintOptionByKeys(imprintPositionPk, imprintOptionSku))}}, Opgeladen logo

Neem contact met ons op voor personalisatie-opties.

Hoeveelheid
Richtprijs
{{item.row_total / item.qty | money}} / stuk

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Gelieve een geldig e-mailadres in te vullen
Gelieve uw wensen te omschrijven zodat we u beter kunnen helpen.

Slechts ter indicatie. Werkelijke levertijden zijn afhankelijk van veel externe factoren.

Je logos opladen

Indien gewenst kan je hier je logo / media upladen. Dit is niet verplicht, wel kunnen we uw aanvraag vlotter beantwoorden.

Als je je logo / media nu niet uplaadt, nemen we per e-mail contact op en kun je ons de bestanden later toesturen.

{{fileUploadError}}

Selecteer je logos
Logo Bestandsnaam
{{file.name}}
{{file.name}}
Geeft u toestemming voor het toekomstige gebruik van je e-mailadres.

{{fatalErrorMessage}}

Duo geschenkset douchegel en bodylotion

Maak van elke douche of elk bad een luxe ritueel voor jouw gasten of relaties. Deze duo geschenkset combineert 200 ml douchegel en 200 ml bodylotion, zodat de huid van top tot teen verzorgd wordt.

De unisex geur met warme, frisse tonen van zwarte peper, gember en pomelo laat de huid zacht, verfrist en subtiel geparfumeerd achter. De vegan en parabeenvrije formule met arganolie en vitamine E voedt de huid en geeft een verzorgd gevoel. De tubes zijn gemaakt van plastic op basis van suikerriet. Elegant verpakt in een cadeaudoos, klaar om uit te delen.

Ideaal als gepersonaliseerd relatiegeschenk met logobedrukking voor events, onthaal of reclameacties. Jouw merk blijft zichtbaar, terwijl ontvangers een premium verzorgingsmoment beleven.

Voordelen

  • Luxe ritueel in één set: douchegel én bodylotion
  • Unisex geur die lang aangenaam aanvoelt
  • Vegan, parabeenvrij en verrijkt met arganolie en vitamine E
  • Duurzamere tubes op basis van suikerriet
  • Geschikt voor grote volumes en logobedrukking
  • Sterke merkinvulling voor events en B2B-relaties

Meer weten

Extra informatie

Merk VINGA
Hoogte 180 mm
Duurzaam Organisch
Breedte 70 mm